Kurumsal

 

Pakçam kereste ilk olarak üç kuşak öncesine dayanan sn. Ramazan Kıymaz tarafından 1976 yılında Balıkesir Dursunbey ilçesinde ticari faliyete başlamıştır. Daha sonra 1994 yılında Pakçam Kerestecilik San.Tic.Ltd.Şti adı altında orman ürünleri ve ahşap malzemelerin imalatı ve değişmeyen standart üretim çizgisi ile günümüze kadar gelmiş aynı anlayışla üretime devam etmektedir. 7000 m2 açık alan , 2000 m2 kapalı alanda yılda 10000 m3 tomruk işleme kapasitesine sahip olarak üretime devam etmekteyiz.

Bugüne kadar yerel pazarlara ürünlerin satışını yapan ve yerel düzeyde bilinirliği olan bir işletme iken bugün ülkemizin önde gelen firmaları arasında olma başarısı gösterip ürün kalitesi ve çeşitliliği ile ulusal pazarlarda Pakçam Kereste markasının bilinirliği ve tercih edilirliği günden güne artmaktadır.

Pakçam kereste olarak gelişmiş modern üretim tesislerinde istihtam ettiğimiz mesleki eğitimli personel kadromuzla farklı ve kaliteli ürün çizgimizi sürdürmeyi amaçlamaktayız.

 

Misyon : 

Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, kaliteli hizmetten ödün vermeyerek, hizmet kalitesini yıllarca sürdürerek faaliyet göstermektedir. Ahşap ile ilgili tüm ön ham madde olan kısmını tedarik etmekteyiz. En kaliteli malzemeyi en uygun fiyatlara verebilmeyi kendimize amaç edinmişizdir. 

 
Vizyon : 

Geleneksel ihtiyaçlara hizmet vermekle başlayan imalat hayatımız inivasyona dayalı akıllı sistemlerin ihtiyaç duyduğu yeni nesil üretim uygulamalarıyla devam etmektedir.

Kerestecilik sektöründeki üçüncü nesil kavramını taşıyarak,kaliteyi nesilden nesile aktarmak ve çağın gereksinimlerini göz önüne alarak ürünlerimizi müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda kolay bir şekilde ulaştırmaktır.

Sepet (0)
Giriş Yap